WYKŁADOWCY I TRENERZY

Maciej Grzelakowski

strategiczny kupiec specjalizujący się w zakupach indirect oraz direct. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywał wśród niekwestionowanych liderów z branży home - furniture, automotive, engineering zarówno w Polsce jak i na Świecie.

Obecnie jako National Purchaser odpowiada za zakupy we wszystkich spólkach najwiekszego, szwedzkiego producenta mebli w Polsce.Odpowiada głównie za prowadzenie i zarządzanie polityką zakupową o wartości powyżej 15 mln. euro i średnio ok. 50 projektów. Odpowiedzialny za badanie trendów i rozwoju kompetencji zawodowych na rynkach Europy Centralnej.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywał w branży Automotive jako Kupiec Strategiczny w firmie „MAN – member of Volkswagen group”. Zgodnie z powierzonymi kategoriami wspierał funkcjonowanie trzech zakładów produkcyjnych (Bus & Trucks) oraz Business Service Center w Polsce. Przeprowadził kilkanaście projektów zakupowych, których wartość oszczędności liczona jest w milionach euro. W latach 2010 – 2011 koordynował i reorganizował politykę działu zakupów i logistyki w jednym z wiodących dostawców technologii inżynieryjnej z branży wodnej. Analiza realizowanych inwestycji pod względem budżetów zakupowych jak i terminów realizacji umożliwiły zredukować koszty funkcjonowania i realizacji projektów inwestycyjnych o 7%.

 

Kierownik projektu przebudowy procesów produkcyjnych – odpowiedzialny za opracowanie wytycznych do funkcjonowania nowego rejestru realizacji zleceń produkcyjnych oraz logistycznych

SZKOLENIA PROWADZONE PRZEZ TRENERA

POZNAJ INNYCH WYKŁADOWCÓW