WYKŁADOWCY I TRENERZY

Jarosław Stankiewicz

Trener biznesu, doświadczony specjalista w dziedzinie controlingu finansowego i redukcji kosztów w firmach produkcyjnych.

Mgr ekonomii; absolwent studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej z zakresu finansów i kontroli finansowej; absolwent szkoły trenerów – posiada międzynarodowy certyfikat Wi-Fi Osterreich, giganta na rynku szkoleń w Austrii i Niemczech. Od ponad 15 lat zajmuje stanowiska dyrektora finansowego
i głównego księgowego
w firmach produkcyjnych.

Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania finansami, organizacji działów księgowości; wdrażaniem projektów informatycznych, zarządzania kadrą oraz kulturą zarządzania.

Swoje warsztaty realizuje metodami zbliżonymi do tych, które są stosowane przy szkoleniach miękkich. Na szkoleniach potrafi zdynamizować grupę przez proponowanie ciekawych zadań i ćwiczeń, wprowadzanie elementu rywalizacji.

 

Opinie zajęciach prowadzonych przez trenera:

§ Szkolenie niestandardowe i przez to bardzo ciekawe.§ Ciekawie o nieciekawych dla produkcji rzeczach.

§ Teraz rozumiem Główna Księgową :-) § Dobry trener i pomocne szkolenie.§ Bardzo profesjonalne.§ Dobre szkolenie, poparte życiowymi przykładami.§ Przydatne, ciekawe.§ Polecam! §Bardzo ciekawe
i przydatne szkolenie.
§ Podobało mi się, że prowadzący stosował ciekawe sposoby angażowania uwagi uczestników.§ Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. § Ciekawe.§ Bardzo dobre, ciekawe, praktyczne.§ Pozytywne i pomocne.§ Pozytywne, miłe i merytoryczne.§ Warte wzięcia udziału.

POZNAJ INNYCH WYKŁADOWCÓW