WYKŁADOWCY I TRENERZY

dr Agnieszka Tubis

  • Wykształcenie

Doktor ekonomii w naukach o zarządzaniu ze specjalnością logistyka, adiunkt w Katedrze Eksploatacji Systemów Logistycznych, Systemów Transportowych i Układów Hydraulicznych na Politechnice Wrocławskiej. W ramach wieloletniej współpracy z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu pełniła funkcje Dziekana Wydziału Logistyki I Transportu oraz Rektora. 

  • Doradca biznesowy

Zajmuje się tematyką projektowania i usprawniania systemów transportowych oraz procesów logistycznych wewnątrz przedsiębiorstwa (zaopatrzenie, dystrybucja, gospodarka magazynowa, controlling logistyczny), jak również kształtowania i zarządzania łańcuchami dostaw.  Jest autorką kilkudziesięciu artykułów dotyczących powyższych zagadnień oraz współautorką książek „Logistyka w przedsiębiorstwie”, „Logistyka. Teoria i praktyka”, „Zarządzanie procesami logistycznymi”, „Controlling i rachunkowość zarządcza”, "Systemy MRP/ERP", "Rozpoznawanie, prognozowanie i monitorowanie zagrożeń w transporcie".

  • Działalnośc szkoleniowa

Od kilku lat prowadzi szkolenia dla przedstawicieli dużych firm handlowych (m.in. Tesco, Makro, Kaufland), produkcyjnych (m.in. Bosch, Volkswagen, Sitech, Tchibo, Browary Żywiec, Kompania Piwowarska, Ericsson, Pamapol), usługowych (m.in. Plus) jak i pracowników sektora MSP.

  • Działalność naukowo-badawcza

Brała udział w projektach doradczych dla przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych z sektora FMCG, branży budowlanej, motoryzacyjnej, instalatorskiej, meblarskiej, zbrojeniowej, obuwniczej oraz AGD, jak również przedsiębiorstw usługowych z sektora energetycznego oraz transportu drogowego. Prowadzi projekty badawcze w obszarze logistyki i transportu. Realizuje pomiary badawcze dotyczące sektora TSL, prowadzone na zlecenie władz samorządowych.

Jest czterokrotną laureatką programu „Mozart”, ukierunkowanego na partnerstwo nauki i biznesu, którego celem jest umożliwienie wrocławskim przedsiębiorstwom dostępu do intelektualnego potencjału naukowców. W ramach programu współpracowała z przedsiębiorstwem Polbus sp. z o.o., MPK sp. z o.o., VBA sp. z o.o. oraz FF Fracht sp. z o.o..

Jest Reprezentantem Politechniki Wrocławskiej w sekcji logistyki Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego.

SZKOLENIA PROWADZONE PRZEZ TRENERA

POZNAJ INNYCH WYKŁADOWCÓW