Strefa Dojrzałego Człowieka

Na przestrzeni zbliżających się lat będzie potrzeba stworzenia większej ilości usług dla osób starszych, zwłaszcza dla osób po 60 roku życia. Spowodowane jest to drastycznie starzejącym się społeczeństwem nie tylko w Polsce lecz w skali globalnej. Według badań przeprowadzonych przez międzynarodowych ekspertów w przeciągu najbliższych 10-20 lat zwiększy się liczba osób w wieku 60+ o 1-1,5 mld na całym świecie z czego w Polsce o około 6,2 - 7,3 mln. *

*www.dk.parp.gov.pl

Miło nam poinformować że Vademecum-Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. uczestnicząc w projekcie PARP ,,MMP dostawcą usług dla osób starszych'' jako jedna z 309 firm w Polsce, przy profesjonalnym wsparciu doradców uruchamia działania w zakresie usług dla klientów dojrzałych (powyżej 60 roku życia)

Projekt ten ma za zadanie:

  • zwiększyć świadomość konieczności stworzenie profesjonalnych usług dedykowanych osobom starszym, określić rodzaje usług potrzebnych dla seniorów,
  • stworzyć profil dojrzałego klienta, wspomóc przedsiębiorców w stworzeniu usług dla osób starszych poprzez zaplanowanie dla nich indywidualnej ścieżki rozwoju, która doprowadzi do możliwości świadczenia danej usługi.

Dzięki uczestnictwu w projekcie, nasza firma:

  • poszerzy pakiet szkoleń
  • będzie oferować dodatkowe usługi osobom dojrzałym
  • pozna profil dojrzałego klienta wraz z możliwościami stworzenia oferty pod tym kątem

Zapraszamy na szkolenia specjalnie przygotowanie dla osób w wieku 60+:


Jednocześnie zapraszamy pracowników HR oraz kadrę zarządzającą przedsiębiorstw, instytucji publicznych na Śniadanie biznesowe (promujące tematykę i proponowane rozwiązania szkoleniowo-warsztatowe).

 

LISTA SZKOLEŃ