VADEMECUM NEGOCJATORA – część II - trening prowadzony przez prof. dr hab. Zbigniewa Nęckiego.

28 - 29 września 2017 Wrocław

Poznaj kolejne tajemnice profesjonalnych negocjatorów:

  1. Gorące krzesło, obcy na naszym gruncie, zmoczone gniazdo – te taktyki mogą być wykorzystane przez drugą stronę w negocjacjach. Wiesz, jak się przed nimi bronić?
  2. Jak dobrze znasz sposoby zamiany słabości w siłę?
  3. Którą z technik neutralizowania trudnych sytuacji warto zastosować i kiedy?

Jeśli chcesz rozwijać swój talent negocjacyjny, sprawdź, jak wiele możesz zyskać uczestnicząc w naszym szkoleniu.

Zobacz też: VADEMECUM NEGOCJATORA - CZĘŚĆ I

OPINIE UCZESTNIKÓW

Rekomendacja.
Najbardziej cenne po tym szkoleniu jest dla mnie poznanie różnych sposobów podejścia do partnera handlowego oraz to, że nie można do końca ufać ludziom i wierzyć w to co mówią.
Takie interaktywne szkolenie jest bardzo potrzebne - myślałem, że jestem świetnym negocjatorem lecz podczas zajęć dowiedziałem się od profesora i od grupy, że jeszcze muszę dużo się nauczyć.
Wszystkie informacje pozyskane na tym szkoleniu są dla mnie bardzo ważne, ale informacje zwrotne - bezcenne! Chociażby po to warto wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez Pana Zbigniewa Nęckiego.
Najbardziej pomocne były dla mnie sposoby podejścia do partnera handlowego oraz to, by nie do końca ufać ludziom i wierzyć w to co mówią.
Ciekawe były sugestie dotyczące opanowania emocji.
Będę teraz bardziej słuchać drugiej strony.
Najciekawsze były dla mnie ćwiczenia i ich omówienie.
Najciekawsze dla mnie były taktyki negocjacji.
Podobały mi się negocjacje z klientami/sposób podejścia do problemu.
Jest potrzebne i warte polecenia.
Rekomendacja.
Najbardziej cenne po tym szkoleniu jest dla mnie poznanie różnych sposobów podejścia do partnera handlowego oraz to, że nie można do końca ufać ludziom i wierzyć w to co mówią.

PROGRAM SZKOLENIA

JĘZYK CIAŁA W TRAKCIE KOLEJNYCH FAZ NEGOCJACJI - sposoby interpretowania zachowań niewerbalnych, mimika, gestykulacja, wzrok, dotyk, dystans fizyczny, ubiór i wygląd fizyczny, aranżacja miejsca rozmów, intonacja głosu, paralingwizmy. Pierwsze wrażenie i wrażenia kolejne.

NAJCZĘŚCIEJ SPOTYKANE SYTUACJE TRUDNE W NEGOCJACJACH - zalecane sposoby postępowania, niezadowolony rozmówca, agresywny partner, sztywne stanowiska. Sposoby neutralizacji tych trudności. Maksymy kontroli wg Cialdiniego i Waitleya.

STRATEGIE TWORZENIA NAPIĘCIA - manipulacja czasem, bezpośredni atak, wytwarzanie presji (gorące krzesło, rywalizacja, wściekłość, obcy na naszym gruncie, cisza, huśtawka emocji), ambitne otwarcie.

STRATEGIE KOOPERACJI - ustalanie granic, wciąganie do gry, zmiana stanowisk, pełne otwarcie, dzielenie tortu, niska piłka.

STRATEGIE MIESZANIA I MASKOWANIA - zmień słabość w siłę, odwołanie do litości, zmoczone gniazdo, siła pisma, przeprosiny, używanie autorytetów, negowanie kompetencji.

STRATEGIE BUDOWANIA BLOKADY, IMPASU - odmowa kontynuacji, kłódka, bierz lub spadaj, eskalacja żądań, spacer nie w porę, zmiana założeń.

STRATEGIE PRZEŁAMYWANIA IMPASU - dzielenie różnicy, obiektywne kryteria, tymczasowość, twórcze ujęcia, otwarte wyznania, podsumowania.

FUNKCJONOWANIE W WARUNKACH STRESU - napięcia i ich kontrolowanie w trakcie negocjacji, techniki psychiczne i fizyczne w opanowaniu własnych emocji, a także rozwój odporności na ataki.

TWORZENIE ZESPOŁU NEGOCJACYJNEGO - role lidera, obserwatora, krytyka i sekretarza. Publiczne przestawianie oficjalnego stanowiska, plusy i minusy obecności obserwatorów, audytorium. Warunki spójności zespołu negocjacyjnego.

WYKŁADOWCA

Prof. dr hab. Zbigniew Nęcki

Doświadczony psycholog i trener, jeden z najwybitniejszych w Polsce specjalistów w zakresie komunikacji i negocjacji, ceniony mediator i praktyk negocjacji, autor wielu książek, między innymi bestsellera zatytułowanego "Negocjacje w biznesie".

pobierz ofertę (plik w formacie pdf){}

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O SZKOLENIU

KOSZT UCZESTNICTWA

1490 zł netto.

Do powyższej ceny należy doliczyć 23 % VAT.

MIEJSCE SZKOLENIA

Wrocław WenderEDU Business Center, ul. Św. Józefa 1/3.

ROZPOCZĘCIE

28 września 2017 godz. 09:00

ZAKOŃCZENIE

29 września 2017 godz. 16:00

NUMER SZKOLENIA

2017/09/065

W cenie uwzględniono koszty: 16 godzin intensywnych warsztatów, materiałów szkoleniowych i pomocniczych, serwisu kawowego, lunchu oraz zaświadczenia o przebytym szkoleniu dla każdego uczestnika.

Informacja dodatkowa: koszt noclegu w WenderEDU Business Center w pok. 1-os. ze śniadaniem wynosi 135 zł netto.

powiadom o kolejnym szkoleniu

ZOBACZ POZOSTAŁE SZKOLENIA

POZNAJ NASZYCH WYKŁADOWCÓW