Narzędziownia

 

Fris

FRIS

Czym jest FRIS? To pierwsze polskie narzędzie do badania Stylów Myślenia i Działania. Nowatorskie. Proste. Praktyczne. Wnosi zupełnie nową jakość do procesu szkoleniowego. Spółka Vademecum jest Partnerem programu FRIS, dzięki któremu nasi trenerzy mogą wzbogacać szkolenia dla zespołów i specjalistów raportami stylów myślenia FRIS. 

 

Model FRIS

Perspektywa FAKTÓW

Jest to szybka ocena faktów ze względu na przydatność do osiągnięcia konkretnego celu.

Perspektywa IDEI

Jest to wychodzenie poza obecny stan rzeczy, odbierany jako jedna z możliwych alternatyw.

 

Perspektywa RELACJI

Jest to intuicyjne rozpoznawanie tego, co łączy osoby, obiekty i zdarzenia.

Perspektywa Struktur

Jest to wnikanie w głąb istoty problemu, aby uzyskać jego kompletny i spójny obraz.

FRIS przystępnie i zrozumiale wyjaśnia jak Twoi współpracownicy podejmują decyzje i rozwiązują problemy. FRIS pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

  • Jak określają cele i jakich rezultatów oczekują?
  • Jak zdobywają i interpretują informacje?
  • Jak dokonują wyboru i podejmują decyzje?
  • Jak włączają innych we własne działania?
  • Jak szybko określają i wyrażają swoje opinie?
  • Jak działają w obliczu problemów?

Kilka opinii o FRIS

Rewelacyjny raport do poznania samego siebie. Polecam wszystkim, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o przyczynach własnego postępowania. FRIS to także skarbnica wiedzy na temat postępowania z innymi osobami i spojrzeniu na świat z różnych perspektyw.

Tomasz Andrzejczuk
Zawodnik, Analityk

Jak dotąd najlepszy i najbardziej trafiony raport o stylu myślenia. Zdecydowanie potrafi skomponować różne cechy w jeden typ, aczkolwiek nie jakoś mocno jednoznaczny, co właściwie nie jest wykonalne, więc super!

Dawid Pawłowski
Zawodnik, Entuzjasta

Już poleciłem raport działowi HR mojej firmy. Użyteczne narzędzie, pomocne z mojego punktu widzenia w dwóch płaszczyznach: samopoznania, oraz budowania właściwie zbilansowanego zespołu – szczególnie w tej kategorii doznałem pozytywnego szoku poznawczego poznając wyniki.

Łukasz Więch
Badacz, Idealista

Skontaktuj się z nami lub odwiedź stronę www.fris.pl, aby dowiedzieć się więcej o raportach indywidualnych i zespołowych, z których możesz skorzystać.

 

 

TTI

Analizy TTI Success Insightes

Systemy analiz Success Insights ™ wspomagają pracę menedżera z ludźmi i jego/ich rozwój indywidualny. Pozwalają niezwykle trafnie zbadać ludzki potencjał w oparciu o analizę zachowań, postaw i wartości. Pokazują prawdziwy obraz i styl zachowania badanej osoby oraz motywy jej postępowania (tzw. ukryte motywatory). Narzędzia te zapewniają dogłębny wgląd w styl zachowania osoby również w sytuacjach stresujących i pod presją. 

 

Czytaj więcej »

 

Advisio

Nowoczesna Narzędzia w HR

Oferujemy Państwu narzędzia firmy Advisio, do których mamy dostęp dzięki znalezieniu się w grupie laureatów konkursu o godło Konsultanci Przyszłości: m.in. Task Navigator, Competence Navigator, Delight Index, Synergia. Ułatwiają prowadzenie dialogu w organizacjach (ma to znaczenie szczególnie tam, gdzie pojawiły się blokady komunikacyjne) i znacznie podnoszą efektywność procesów.

 

Czytaj więcej »

 

Talent

TalentPlus

TalentPlus to innowacyjny system informatyczny do Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Aplikacja webowa całkowicie dostosowana do specyfiki polskiej kultury. Zawiera kilkanaście znakomicie działających, zintegrowanych modułów, m.in. moduł kompetencyjny, oceny okresowej pracowników, planowania i rozliczania grafików pracy. 

 

Czytaj więcej »