Innowacyjne formy edukacyjne

 Vademecum - Konferencje i Szkolenia Sp z o. o. rozpoczęło współpracę z Grupą Kras. Podstawowym celem działania Grupy Kras jest tworzenie systemów edukacyjnych wspierających rozwój naszych Partnerów.

 

Zobacz między innymi:

Nauka przez doświadczenia wynikające z uczestnictwa w Grach Edukacyjnych.

Wiele szkoleń dla firm realizowanych jest na zasadzie: jeden trener i wielu słuchaczy, którzy są zwykle biernymi odbiorcami, na chwilę angażowanymi tylko do odbycia krótkich ćwiczeń ilustrujących omawiane konkretne zagadnienie. Pracodawcy wysyłają swoich pracowników na takie klasyczne szkolenia liczą, że zdobędą oni w krótkim czasie odpowiednią wiedzę. Niestety, tak zdobyta teoria nie może przełożyć się na działania i efekty z nich wynikające. Większość ludzi preferuje uczenie się poprzez robienie czegoś, eksperymentowanie przeżywanie i doświadczanie emocji, zamiast wysłuchiwanie nawet najlepszych wykładów, prezentacji lub czytania świetnych opracowań.

Gry edukacyjne są doskonałą okazją do samodzielnego poznania zagadnień związanych z funkcjonowaniem biznesu metodami empirycznymi.

Teatr Organizacji

To propozycja dla poszukujących nowości i niekonwencjonalnych działań. Teatralna forma edukacyjna stosowana jest w polskim biznesie od niedawna. Grupa Kras po raz pierwszy zastosowała ją w styczniu 2000 roku. Wiele lat doświadczeń pozwala nam mieścić się w grupie nowatorskich firm stosujących tę formę.

Tematy dobierane są do aktualnych problemów występujących w polskim biznesie. Scenariusze są autorstwa trenerów Grupy Kras pod przewodnictwem reżysera, twórcy Grupy Kras - Krzysztofa Krasa.

Spotkania pełne są treści, muzyki, gry świateł, zapachów i oddziaływania na wyobraźnię. To nie tylko uczta intelektualna, ale również duchowa i artystyczna. To odnowa wewnętrznej energii, inspiracja do odważnego i nowatorskiego działania.

Sudecka Fabryka Przygody

- Eksploracja

- Przygody

- Imprezy

- Gry

Pokonasz swoje lęki dla dobra drużyny?

Czy podejmiesz się wyzwania?

Myślisz, że dacie radę?

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE