NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Dlaczego warto wybrać Vademecum?

  Stawiamy przede wszystkim na jakość. Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczoną i kompetentną kadrę. Dzięki temu gwarantujemy, że podczas naszych szkoleń przekazujemy Państwu rzetelną wiedzę, która z pewnością przyda się Państwu w pełnieniu codziennych obowiązków. W trakcie warsztatów wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i metody, które aktywizują całą grupę do wspólnego działania.

   

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy bogatą ofertę szkoleń dla firm oraz instytucji publicznych. Prowadzimy szkolenia z zarządzania zespołem, obsługi pacjenta oraz negocjacji w biznesie. Poza tym oferujemy szkolenia celne, a także kursy z prawa budowlanego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

   

  Masz pytania odnośnie naszej oferty szkoleń? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, które publikujemy poniżej.

 • Czy jeśli polecę znajomemu Wasze szkolenie, to będę mieć z tego jakieś korzyści?

  Tak, osoba polecająca otrzyma dodatkowy rabat 10% na swoje szkolenie.

 • Czy to prawda, że na szkoleniach Vademecum zawsze jest trener i organizator, którzy opiekują się uczestnikami po zajęciach merytorycznych?

  Tak, wiele firm szkoleniowych rezygnuje z tego dodatkowego kosztu, lecz my od początku działalności uczyniliśmy z tej zasady standard. Naprawdę wyjątkowo zdarza się, że nie ma w czasie zajęć drugiej osoby. Zawsze jest to podyktowane ważnymi okolicznościami uniemożliwiającymi jej obecność.

 • Jeśli w poprzedniej pracy korzystałam z waszych szkoleń, a teraz pracuję w nowej firmie, to czy będę mieć 10% zniżkę dla Stałego Klienta, gdy znowu się do was zgłoszę?

  Jak najbardziej. Zniżki dla Stałych Klientów wędrują za uczestnikami naszych szkoleń.

 • Czy standard zakwaterowania nie jest niski, skoro szkolenia są tak tanie?

  Od lat współpracujemy z hotelami, które mają wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia.
  Jednak ze względu na dobrą i długoletnią współpracę dostajemy bardzo korzystne ceny dla naszych grup. Stąd wysoki standard przy, jak to zostało określone, niskiej cenie.